درباره ما

مدرسه خانه هنر عماد در سال 1382 با شماره مجوز 9/15391 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر لاهیجان شروع به فعالیت نمود .
این مدرسه جزو اولین مراکز آموزش تخصصی در زمینه رشته گرافیک در استان گیلان بوده و هدف آن آموزش تخصصی و حرفه ای گرافیک و تربیت هنرجویان در حیطه طراحی گرافیک بود . در طول مدت فعالیت این مدرسه توانست هنرجویان متعددی تربیت نموده و در مسابقات و جشنواره داخلی و خارجی شرکت نماید .مدرسه از سال 89 عمده فعالیت خود را در برگزاری نشست های تخصصی / کارگاه های آموزشی حرفه ای با کمک طراحان گرافیک مطرح ایران و برگزاری نمایشگاه های تخصصی گرافیک معطوف کرد.
ماحصل این فعالیتها برگزاری ورک شاپهای مختلف / برگزاری نمایشگاه در استانهای مختلف و همکاری با مراکز معتبر و طراحان گرافیک ایران می باشد .
هدف این مدرسه آموزش صحیح و اصولی گرافیک و رشته های وابسته آن و تربیت نیروی حرفه ای در عرصه هنری و تجاری و معرفی طراحان جوان استان به عرصه گرافیک داخلی و خارجی می باشد .
این مدرسه درتیرماه 1392 فعالیت خود را در شهر رشت آغاز نمود .
اعتبار و پیشبرد اهداف این مدرسه مرهون راهنمائی های استاد عزیز جناب آقای امرالله فرهادی مدیر محترم مدرسه ویژه / سرکارخانم پریسا تشکری / اولین اعضای محترم شورای آموزش آقایان مهدی سعیدی ، امیر حسین قوچی بیک ، مجید کاشانی ، محمد جمشیدی و مدرسین محترم دوره ها و کارگاهای آموزشی می باشد .